BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

54 įrašas, that’s strange…

Pravėrusi duris pamačiau Gabrielių. Jis buvo visas purvinas ir apiplyšęs. Tai nesvarbu, bet iš kur jis čia atsirado?

- Hey, kaip tu čia dabar? - jis pažvelgęs į mane begalo šiltai ir mielai nusišypsojo…

- Aš nebegaliu tverti to savyje… - jis lėtai žengė žingsnį prie manęs, aš nevalingai ėjau atgal. Buvau begalo nustebusi.

Viena ranka palietė mano liemenį ir man nuėjo juo burys šiurpuliukų ir pakilokarštis rande. Kita ranka palietė randą ir šyptelėjo. Jo kakta lietė manąją, o netrukus jo lūpų šiluma supo manas. Gabrielius mane tvirtai suspaudė savo rankose ir aš pasijutau nepaprastai saugi ir laiminga.  Neilgai trukus mano pirštai buvo jo plaukuose.

Niekada nepagalvojau, kad būsiu taip arti Gabrieliaus… bet tai yra neapsakomai malonu. Kai jis nuo manęs atsitraukdavo aš likdavau užsimerkusi ir laukdavau, kol jis vėl prisilies prie manęs savo lūpomis. Jis, nors ir šaltas, bet su manimi jis atrodė šiltas, gal net, karštas. Tik žinau, kad mano randas įsidegė beprotiška liepsna. Nors ir buvo labai malonu, aš negalėjau negalvoti apie savo skausmą.

- Aiiiichh.. - suinksčiau, jis atsitraukė ir man vėl pasidarė liūdna.

- Kas yra? Ką nors sulaužiau? - pažiūrėjo į mane savomis akimis. Aš sukikenau, nors ir per skaumą.

- Ne, tik randas, jį skauda, - paliečiau jį. Gabrielius vis dar stovėjo mane apsikabinęs. Aš norėjau jį bučiuoti, kaip neseniai. Aš, sukaupusi daug pastangų, atsitraukiau nuo Gabiaus.

- Aš einu persirengti, nors jei nori ateik čia į viršų, - užbėgau laiptais, o paskui mane ir Gabrielius. Įeidamas į kambarį nusijuokė. - Kas? - lįsdama į spintą paklausiau.

- Tavo pižama… Ji fantastiška, - šyptelėjo. - Aš irgi tokios noriu, tik žalios, rožinė ne mano spalva. Na, taip Paulas sakė, - sukikeno. Aš prisiminiau kalbą su Paulu.

- Am… Na, gal ir negaliu klausti, bet ar Paulas tau neatrodo gėjiškas? - atsisėdau prie stalo su savo piešiniais. Jis į mane žiūrėjo rimtu žvilgsniu ir paskui prapliupo juoktis taip, kaip aš nesu girdėjusi, kad jis juoktųsi. Pro sudriskųsių marškinių skyles, švietė jo raumenys, tai aš nustojau kikenti, ir tiesiog spoksojau, kol jis pradėjo spragsėti pirštais.

Patiko (19)

Rodyk draugams

komentarai (6) | “54 įrašas, that’s strange…”

 1.   GuTė ;** DeViL ;** rašo:

  Fainas skyrius, tik nepagavau iš kokio bruzgydo Gabrielius išlindo ;DD
  Patinka man labai šita istorija.
  Kada bus dar?

 2.   emmer rašo:

  Writing good, i liked your article, I hope you could write more something like this article.
  Each pair of Air Nax Shoes are designed with the intention to produce, can provide you with incredible comfort, let you enjoy each day, you spent every penny is valuable. Do not hesitate to come and buy.
  I hope you can every day have a good mood.

 3.   Rasa rašo:

  dar!

 4.   Smile rašo:

  Aš ir gi nesupratau iš kokio krūmo išlindo Gabrielius!
  Paaatiko
  laukiu dar ;)

 5.   eglal3 rašo:

  OK šiandien įkelsiu… ;D
  Pamtysit iš kokio bruzgyno… ;D

 6.   darkness rašo:

  „Ar tau paulas neatrodo gėjiškas?“ nu šitas sakinys tai šakės, kiap prisijuokiau :DDD :)

  Labai patiko ir žiauriai geri skyriukai :)

Rašyk komentarą