BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

59 įrašas, džiaugsmas

Viskas tarsi sustojo. Girdėjosi tik mano nagai drėskiantys Gabrieliaus odą, rūbus, kaulus ir mano širdies lėtas plakimas. Giliai kvėpavau, nes nesupratau, kas ką tik įvyko. Jis giliai atsiduso ir užmerkė akis. Mano kūnas atsvėrė jo kūno ir padėjo ant žemės. Akimis klaidžiojau po jo veidą, bet nieko nemačiau. Kaip supratau, mano nagai dar buvo jo krūtinėje. Susipratusi greitai juos ištraukiau ir pabandžiau nusiraminti.

Atsiklaupiau šalia Gabrieliaus kūno. Tasai nerodė jokių gyvybės ženklų. Iš mano akių pradėjo riedėti ašaros. Kaip aš galėjau nužudyti ką nors iš savo pažįstamų? Tuo labiau Gabrielių… Rankomis užsiėmiau galvą ir pradėjau verkti su garsu. nejaugi jis mirė? jau atvirtusi savimi pradėjau jį purtyti.

- Gabrieliau, Gabrieliau? Tu gyvas? Atsiliepk, - su pilnomis akimis ašarų pažiūrėjau į jo žaizdą. Iš jos nebėgo kraujas. Matėsi tik maikėje skylės. Norėjau pažiūrėti, ar yra ir žaizda, bet mano ranką kažkas šalto sugriebė. Aš pažiūrėjau į savo ranką, vėliau į manę laikiusią, o po to į jos šeimininką. Tai buvo Gabrielius. Išsišiepiau iki ausų irnet nesuspėjus sureaguoti apsivijau rankomis jo kaklą. Vis dėl to aš nieko nenužudžiau… Šiandien. Gabius sukosėjo.

- Ups… - sukikenau ir atsitraukusi nusišluosčiau ašaras. Jis atsisėdo ir atsirėmė viena ranka į samanas.

- Užmiršai… - pažiūrėjo į žemę, vėliau į marškinius. - Taigi man neįmanoma mirti, - nusijuokė.

- Bet čia buvau ne aš, mano kūnas pats… - uždėjo smilių man ant lūpų ir šyptelėjo.

- Mano kaltė, nesupratau, ką darau, - patraukė pirštą. - Tai kodėl manę sekei? - Pasitaisiau plaukus, nežinojau ką atsakyt. - Nežinai atsakymo? Nieko tokio. - sukikeno. - Žinai, man reikės tavo broliui atiduoti marškinius.

- Bet… Pala, tau nieko tokio, kad aš nudūriau tave? Jokių randų? Skylių? - pažiūrėjau į jo pilvą.

- Gal randų bus, bet dabar nieko nejaučiu… Na gal tik kažkokį deginimą tose vietose, bet nieko tokio, - patapšnojo per pilvą. - Turi gana gerą reakciją, mergyt, - nusijuokė.

- Jooo…. - Nutęsiau. - Neblogą, - perkreipiau veidą.

- Vis dėl to, gali manęs atsiprašyti, - klastingai šyptelėjo. Ir linko mano veido link. Kodėl kai susinervinu arba jaudinuosi, mano širdis pradeda kalti kažką viduje? Degti taip, kaip magma nedega žemės centre? Gabrielius nutraukė mano mąstymus, brūkšteldamas nosimi per mano skruostą rando link. Jo nepasiekęs sugrįžo mano akimis ir pasiliko prie lūpų, kurios tirtėjo ir degė. Širdis pradėjo tuksėti dar smarkiau ir Gabrielius nusijuokė.

- Aš viską girdžiu, Melisa, - vaidindamas griežtą pasakė. Mano rankos buvo padėtos ant žemės ir spaudė kumščiuose nukritusius lapus, nors buvo vasara. Jis vis dar delsė ir šaltai alsavo į mano lūpas. Akys žiūrėjo į mano akis. - Žinojai, kad tavo akyse žybsi žiežirbos? - pasislinko dar arčiau, ir kai šnekėjo jaučiau, kaip jo lūpos, jam šnekant, liečia manas.

- Taip, - dusliai atsakiau. Gal dar pradėsiu urgzti?

Dar palūkėjęs (jis tikriausiai norėjo ištampyti mano nervus, ir nutraukti kraujagysles, kurios laiko širdį) ji teikėsi mane lėtai ir švelniai pabučiuoti. Užmerkiau akis, ir pasidaviau jo glėbin.

O dabar įsivaizduojat? ;DD

Patiko (19)

Rodyk draugams

komentarai (12) | “59 įrašas, džiaugsmas”

 1.   Rasa rašo:

  oj kad nelabai nelabai, bet esu tikra, kad jei parašysi dar įsivaizduosiu ;D

 2.   eglal3 rašo:

  ;D siandien jau nebelabai iseis ;((

 3.   sapnuprincese rašo:

  laaaabai trumpi skyriukai, kai jau pagaliau isivaizduoju-jie baigiasi:( truputy ilgesniu noretusi:D

 4.   eglal3 rašo:

  Pasistengsiu… ;))

 5.   Saully.* rašo:

  Turi egle iseit.. ; p
  Pritariu su princese kuri sapnuoja.. ; DDD

 6.   anny rašo:

  Very happy to visit your site, you write well, pictures are nice, look forward to your next article.
  Each pair of Air Nax Shoes are designed with the intention to produce, can provide you with incredible comfort, let you enjoy each day, you spent every penny is valuable. Do not hesitate to come and buy.
  Happy every day!

 7.   darkness rašo:

  aš viską labai puikiai įsivaizdavau su smulkiausiomis detalėmis..

  Laukiu dar.. :)

 8.   sapnuprincese rašo:

  Saully.* - Ačiū dievams, kad bent vienas žmogus pritaria mano nuomonei:D

 9.   Saully.* rašo:

  Yra ir daugiau tokiu zmoniu patikek..
  Bet as ju nepazystu.. ; DD

 10.   Saully.* rašo:

  Tiesiog znau kad yra. ; )

 11.   sapnuprincese rašo:

  :D sunku susirast tu, kur nuomones sutampa:) beje jau penkta karta tikrinu ar nera naujo skyriaus ir vis nusiviliu. Jau isprotet baigiu :((((

 12.   eglal3 rašo:

  Ką tik įdėjau. ;D
  Žinot, gana nelengva daug rašyti ;D
  Ten ilgiausias mano įrašas!!! ;)
  Puiku, ar ne? ;D

Rašyk komentarą