BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

6 įrašas, užpakalis ir miškas

- Nu jo… - suplojau rankomis. - Bent man taip atrodo. - nusijuokiau.

Lipdama į mašiną dar apsižvalgiau. Gal būt tikėjausi pamatyti Gabrielių dar kartą, o gal būt - nenorėjau vykti namo. Atsisėdau ir užsisegiau diržą.

- Tai… hmm… ką veikėte, kad taip Lui nusitašė? - pajudėjo iš vietos su mašina ir per veidrodėlį pažiūrėjo i Luisę.

- Aš su ja beveik šiandien nebuvau. Ji su kažkokiu vaikinu susipažino, o aš jo nepažįstu. Sedėjau prie baro. Buvo linksma. - nusisšypsojau ištarusi paskutinius savo žodžius.

- Tai tu neklausiai jos, koks jo vardas? Gal aš būčiau pažinęs tą berną. Prigirdė mano sesę, šūdžius, ligi sąmonės netekimo. Tu tik pažiūrėk į ją. - kažką dar suburbuliavo ir įsuko į greitkelį link mūsų kaimelio.

-  Na šiaip, nenorėjau jiems trukdyti. ji atrodė laiminga. Ir, manau, reikėtų kaltinti barmeną, kad davė jiems gėrimų. - pažvelgusi pro langą, pamačiau Gabrieliaus atvaizdą miško glūdumoj. Šiek tiek sumišau ir greitai nusukau akis nuo lango.

- Eik tik! Gabrielius niekada nenugirdytų merginos, jis nori, kad mergina viską girdėtų ir suprastų. Na bent tuo metu, kai jis su ja šneka. Keistas bičas. - papurtė galvą. Jau buvome už penkių kilometrų nuo mūsų namų.

- Bet ten yra ne vienas barmenas. Kokie trys mažiausiai.

- Ne. Jis nieko neįsileidžia į “savo erdvę”. Gabrielius sako, kad jam kiti trukdo dirbti. Galiu sakyti, kad jam net nereikia antros rankos, jis žiauriai greitai laksto.

- Geras. Šiek tiek keistokas, ar ne?

- Jo, tačiau jis toks įdomus vaikinas. trodo, kad viską žino ir supranta. jeigu apie ką nors šnekame, jis visada turi bent po vieną istoriją iš bet kokios temos. Supranti, reikia pačiam pabendrauti, nes jo apipasakoti neįmanoma.

Jau grįžome į savo namus. Bobas man padėjo parvilkti Luisę namo. Ji begalo sunki, kai yra miego stadijoje. Numovėm jai batus. Vėliau Bobas išėjoiš Lui kambario, nes nenorėjo savo sesers matyti pusnuogės. Nuvilkau jai tuos rūbus ir užmoviau naktinius. Tik paguldžiau ir apklojau, jis pradėjo knarkti, kaip senas diedas.

Išėjusi iš kambario nusijuokiau. Po to sugalvojau, kad noriu arbatos.

Nuėjusiį virtuvę nusigandau. Joje sedėjo Bobas.

- Oh! Galvojau, kad išėjai! Kaip išsigandau. Vos infarkto neįvariai. - nusivilkau savo švarkelį. Buvau apsirengusi paprastai, nors ir ėjau į klubą. Juodi aptemti džinsai, mėlyna laisva palaidinė. Plaukus buvo pasileidusi.

Eidama į virtuvę pradėjau rištis plaukus į kuoduką..  Tačiau jaučiau, kad į mane įsmeiktas žvilgsnis. Atsisukau, o Bobas net nesiteikė baigti spoksoti į mano užpakalį.

- Ei! Kur žiūri? - paėmiau arbatinuką ir pradėjau pilti į jį vandenį.

- Nusuko žvilgsnį į obuolius ant stalo.

- Ei, aš mačiau, kad tu žiūrėjai į mano užpakalį. - nusijuokiau ir įjungusi virdulį nuėjau prie apintelės su puodeliais ir arbatomis. - Nori arbatos?

- Norėčiau. - šyptelėjo. - Aš niekada nesusimąsčiau, kad tu gali būti tokia graži ir žavinga, Mel. Kaži kodėl. - pasiėmė vieną bananą.

-Tu mėgsti su cukrum ar be? - nekreipiau dėmesio į jo pamąstymus.

- Su vienu šaukšteliu. Dėkui. -valgo bananą. Matosi, kad kažką galvoja. O ką?! ką!? Belekaip norėjau sužinoti. Nežinau, kodėl, bet šiandien esu labai smalsi. - Man įdomu, ar galiu paklausti?

- Taip aišku. - užpyliau verdančiu vandeniu citrinų arbatą. - Ko norėtum manęs paklausti?

- Na… ar tu turi vaikiną? - šiek tiek susimąsčiau, nors ir nebuvo ką čia bemąstyti.

- Ne, o ką? - ir vėl smalsu.

-Tokia protinga ir neturi vaikino?

- Nu, kad matai, visi vaikinai galvoja tik apie savo apatinius draugelius. - parodžiau pirštu į klyną.

- Eik! Ką tu? Manai, kad aš tik apie tai ir tegalvoju? - atsistojo ir priėjo prie manęs.

Patiko (21)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “6 įrašas, užpakalis ir miškas”

 1.   sniege rašo:

  patiko. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 2.   ..@@.. rašo:

  Dar!!!!!!!!! ;DD Labai patiko

 3.   GuTe xD* rašo:

  Fainai, kada tesinukas?

 4.   Pukuo rašo:

  :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 5.   eglal3(randasnuojo.blogas.lt) rašo:

  dekui!
  bus rytoj!
  :)

Rašyk komentarą