BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

61 įrašas, Nemirtingas dangus

- A… - praradau žadą. - Rimtai? Tai nuostabu, Polina! - suklykiau ir prišokusi prie jos Džošo apkabinau, tai buvo didelis ir šiltas apsikabinimas. Na, jeigu dar būtų buvęs Gabrius, būtų likęs drungnas, bet tikriausiai vaikinai būtų susigrūmę.

-Žinau, žinau. Aš taip džiaugiuosi, - jai vis dar tekėjo ašaros rausvais jos skruostukais. Man buvo nepaprastai smagu dėl jų abiejų.

- Kokį vardą dėsit? - atsisėdau šalia Gabiaus.

- Dar nežinom, kas išeis. Bet… Jei berniukas - Amritu. jis reiškia - nemirtingas. O jei mergaitė… tai Skaila - dangus, - šyptelėjo. - Kai tik sužinojau, kad laukiuos iškrat sugalvojom juos. Gražūs tiesa?

-Taip labai, - įkvėpiau. - Nemirtingas dangus, - sušnibždėjau.

PO DEVYNIŲ SU PUSE MĖNESIŲ –

Štai laikau rankose mažą mergaitę - Skailą, o Gabrieliaus rankose guli šiltai suvyniotas - Amritas. Taip. Polina pagimdė dvynukus. Labai ja džiaugiuosi. Ji sakė, kad mes šiek tiek esame iš gyvūnų ir dėlto, gimdome daugiau vaikų vienu kartu. Aišku, ir paprasti žmonės gimdo irgi dvynukus ir trynukus, bet stichvilkiai pagimdo jų tiek kas kiekvieną kartą, kada laukiasi. Bent taip Polina išpasakojo.

Aš su Gabrieliu bendrauju nuoširdžiai ir be užuolankų. Jis viską apie mane žino, ir aš apie jį taip pat. Man patinka su juo vaikštinėti ant kalnų ir šokinėti per jūros bangas. Kartais karštai pasiglomonėjam, bet didesniam reikalui aš nesu pasiruošusi. Bet jis manęs nespaudžia, ir tai yra puiku. Turi subręsti vaisius ar ne?

- Gabrieliau ir Melisa, mes jum pirmiem norime pranešti tai… Mes tuokiamės, - sukikeno polina užsisėdusi Džošui ant nugaros, nes sako, kad yra labai iškankinta po vįsų tų gimdymų, nors jau beveik praėjo 1,5 mėnesio po visko.

- Kaip fainai, - sušaukiau. - Kas bus pamergė? - patempiau lūpą.

- Aišku, kad tu, mieloji, - Po nulipo nuo Džošo ir pribėgusi mane apkabino.

- Žinojau, kad tu apsimetinėji, - nusijuokė Džošas.

- Tai reikėjo numesti mane, mielasis, - nusijuokusi atsakė Po.

- Tavęs - niekada, - susinėrė rankas ant krūtinės.

Ai dar noriu pasakyti, kad tie du - Džošas ir Gabrielius - nebesipyksta. Kai Gabrielius padėjo nugabenti Poliną į vietą, kurioje ji gimdė. Jis jam gal 30 kartų dėkojo ir apkabino. Juokiausi iš Gabrieliaus nustebusio veido.

- Tai kada jos vyks? - paklausiau ir pasupau mergaičiukę, kuri nuostabiai šypsojosi ir rodė bedantę burną.

- Vestuvės? Nežinau gal kitą mėnesį, - Polina pasiėmė Amritą iš Gabiaus. O tas nebeturįs ką veikti priėjo prie manęs ir pabučiavo mano lūpas. Vos neišmečiau vaiko. Nors ir kiek kartų jau bučiavomės ir t.t., aš vistiek prie to nepriprantu. - Nagi, čia yra vaikų, - sukliko juokingai Po.

- Mes važiuojam pas mane namo. Pranešiu Kamilei apie tai, iki. - atidaviau Sakilą Džošui ir išbėgau pro duris. Gabius jau stovėjo prie mašinos. Ir kaip jis taip greitai…

Namuose visi šūkčiojo ir džiaugėsi dėl Polinos ir Džošo. Nedaug trukus užlipau į savi kambarį ir kritau lovon, nes buvau žiauriai pavargusi.

Patiko (22)

Rodyk draugams

komentarai (7) | “61 įrašas, Nemirtingas dangus”

 1.   GuTė ;** DeViL ;** rašo:

  Kaip miela Nemirtingas Dangus !!!
  Fainas skyrius, labai laukiu dar!!!

 2.   Saully.* rašo:

  Mielas skyriukas lbai. : )
  Laukiu dar. ; )

 3.   Neda rašo:

  įsimylėjau tavo istoriją, tik šiandien ją atradau, bet jau spėjau suvalgyt (cha, cha, perkeltine prasme žinoma : D ) ir labai labai labai laukiu daaaar.! nuostabiai rašai, taip ir toliau. ;}*

 4.   eglal3 rašo:

  Wow, dekui!!

 5.   cheap air max shoes rašo:

  Your article is written very well, and the pictures are very nice too. I will come back, and look forward to your other articles.
  Each pair of Air Nax Shoes are designed with the intention to produce, can provide you with incredible comfort, let you enjoy each day, you spent every penny is valuable. Do not hesitate to come and buy.
  I hope you can every day have a good mood.

 6.   darkness rašo:

  Šakės kaip čia viskas fainai, kol manęs nebuvo tiek įvykių įvyko :)

 7.   darkness rašo:

  Labai labai noriu dar.. :)

Rašyk komentarą