BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

63 įrašas, džiaugsmo ir skausmo provėrža

Atsisėdau ant lovos visdar laikydama lapelį savoje rankoje. Širdis daužėsi keistai, kaip iš nevilties ir pykčio protrūkio. Akys pradėjo degti, o dantys nebetilpti  savo vietose. Mėginau nusirainti, bet niekaip neišėjo.

- Kaip jis taip galėjo man meluoti? - sušnibždėjau sukandusi dantis. - Vis dėlto, jam svarbiasnė Mišelė negu aš. Ir gerai, - sušaukiau. Atsistojau ir pagriebusi mašinos raktelius išlėkiau iš namų.

Dvidešimt antrasis skyrius

Nuvažiava į Londoną ir pasukau savo su Luise namų. Tikiuosi ji bus.

Pabarškinau, nors ir turėjau raktus. Niekas neatidarė. Atsirakinau tas duris ir žengiau į vidų. Viskas buvo normalei, tai žvalgydamasi po kambarius nuėjau ligi savojo. Jis buvo atrakintas, keista, aš jį visada užrakindavau. Žengau į vidų atsargiai, o kai pravėriau plačiai duris ir išplėtusi akis stebėjau kiekvieną jo kampelį, priėjau prie savo lovos, palinkau virš jos ir kitoje lovos pusėje pamačiau… Luisės kūną.

- Luise, - suspiegiau, bet ji nesukrutėjo ir tai man įvarė daugybę baimės. Nušokau staigiai prie jos pakėliau ant lovos. - Luise, pasakyk ką nors, nagi, - šaukiau jai į ausį. Negirdėjau  jos kvėpavimo, todėl pradėjau daryti dirbtinį kvėpavimą, nieks nepadėjo. Ašaros riedėjo taip, kaip kad būtų man galvos ištisai pilamas vanduo.

Nei iš šio nei iš to, mano akys pradėjo kaisti. Aš užsimerkiau, galvojau, kad čia tik dėl susijaudinimo. Rankas uždėjau ant Luisei ant kaklo ir meldžiau net nežinau ko, kad ji atsigautų. Man rankos pradėjo kaisti taip pat ir suunkėjo. Atsimerkiau ir žiūrėjau į jas. Jos raudonavo ir buvo visiškai prisispaudusios prie Luisės kaklo.

Mėginau atitraukti, gi ji taip tikrai neatsigaus, kai mano ranos užspaus jai kaklą ir ji negalės kvėpuoti. Niekaip neišėjo. pasukusi galvą pamačiau, kad po mano rankomis esanti Luisės oda raudonuoja, išsigandusi pažiūrėjau į jos veidą - akys atsimerkė. Ir jos buvo…… Lyg vandens bangos besivartančios tarp uolų.

- Taigi taip būna tik Polinai su Džošu, - sušnibždėjau.

Mano rankos dar labiau užkaito, kol aš pati vos pradėjau kęsti tą karštį. Pradėjau šaukti visu garsu, o pasku mane tai padarė ir Luisė. Šaukiau iš džiaugsmo ir skausmo. Staiga rankos atšalo ir jau galėjau jas pakelti nuo Luisės kaklo, o ant jo buvo likusios raudonos mano rankų žymės.

Apie jas ilgai negalvojau, nes Luisė jau kvėpavo ir niekas man daugiau nebebuvo svarbu.

- Luise, tu gyva? - šluostydamai ašaras paklausiau. Ji nurijo seiles.

- Aha, o kas čia buvo? Atėjo mergina ir trenkė mane į sieną žvėriškom jėgom, aš nukritau ir nieko nebeatsimenu, - šnekėjo šiek tiek sunkiai, bet pakankamai gerai, kad galėčiau nutuokti, kas tai galėjo padaryti. - Gal jei ją pamatyčiau galėčiau pasakyti, ar ten ji, - pasičiupinėjo kaklą. - Ei, kas mano kaklui? - atsikėlė ant alkūnių.

- Nesupratau, aš uždėjau rankas ir jos ten prilipo, o paskui degiau, ir tu, ir aš…. - nustojau šnekėti, nes mačiau, kad ji visiškai nesusigaudo reikaluose, kaip ir aš. - Mums reikia nuvykti pas mano draugus jie tikrai viską paaiškins, - šyptelėjau ir apsikabinau ją.

- Melisa, aš noriu valgyti, - suinkštė.

- O ko? Daržovių nemoku gaminti, - nusijuokiau.

- Ne aš noriu mėsos, - susiraukė, bet sakė tiesą. Jaučiau tai, o tai man buvo lAbai keista, nes ji vegetarė.

Patiko (22)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “63 įrašas, džiaugsmo ir skausmo provėrža”

 1.   cheap air max shoes rašo:

  Your article is written very well, and the pictures are very nice too. I will come back, and look forward to your other articles.
  Each pair of Air Nax Shoes are designed with the intention to produce, can provide you with incredible comfort, let you enjoy each day, you spent every penny is valuable. Do not hesitate to come and buy.
  I hope you can every day have a good mood.

 2.   Saully.* rašo:

  Kada dar? ; ))

 3.   sapnuprincese rašo:

  Laukiu nesulaukiu dar :D

 4.   darkness rašo:

  Oho, kaip čia viskais įdomiai.. :)

 5.   teardrop rašo:

  Tavo istorija tiesiog fantastiska;]
  Laukiu kito iraso;D

Rašyk komentarą