BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

4 įrašas, nepažįstamas vyras

Trečiasis skyrius

Žmonių buvo pilna. Ir vyrų, ir moterų. Pažoūrėjau į barą ir nusigandau, žmonės buvo apspitę barą taip, kad jo net nesimatė.

- Klausyk, aš einu prie baro, kaip nors, paimti mums atsigerti. Ko tu norėtum? - skubėjau, nes pamačiau  vieną gerą tarpelį, pro kurį lengvai nusigaučiau ligi gėrimų.

- Gal… gal “martinio” noriu… - svajoja kažką ji čia. - Hmm. Gerai, aš einu surasti mums staliuką.

- Aha.. - nubėgau į seniai stebėtą tarpuką.

Laimė, kad niekas jo neužėmė, nes tik priėjau prie baro, manęs iškart paklausė aukštas vyrukas žaliomis akimis:

- Sveika, ko norėtum? - nusišypsojo. Jo dantys buvo labai balti ir lygūs. Gražu.

- Labas. Mano draugei “martinio”, o man… balto vyno. Kiek kainuos? - krapščiau iš rankinuko piniginę, bet barmenas patapšnojo man per ranką.

- Ne nereikia. Jūs, kaip matau, pirmą kartą čia. Beje, kodėl vyną geri? Taigi šiandien penktadienis, atsipalaidavimo vakaras. Čia neformali vieta. - pagalvojau.

- Na nežinau. Man vynas labai skanus. - šyptelėjau ir prikandau lūpą. - Beje, dėkui už gėrimus. - šaukiau per muziką eidama nuo baro. Bet barmenas peršoko per barą, ganėtinai lengvai, ir mane pasivijo.

- Palauk, gal nori mane supažindinti su savo drauge? Jei ji tokia pat graži kaip tu, tai man būtų šiandien labai pasisekę šiandieną.

- Keliom merginom tai jau sakiai? - nusijuokiau. - Am. Gerai. Eime. - pradėjau eiti ir žvalgiausi kur galėjo dingti mano ištikimoji draugė Luisė. Bet niekur jos nemačiau. - Kur ji dingo? - šaukiau. Bet tikriausiai jis manęs negirdėjo, nes net nepakreipė galvos. Tačiau sustojo.

- Tai kurgi ji? - pamasavo rankomis.

- Nežianu. - pasisukau link minkštų fotelių, o mano nuoširdžioji draugė ten, aistringai, tiesiog pašėlusiai bučiuojasi su kažkokiu man visiškai nepažįstamu vaikinu.  - Na, manau, kad dabar ji nelabai turės kada su tavim susipažinti. - parodžiau į ją galvos mostelėjimu barmenui. Jis nusijuokė.

- O ji, laiko bereikalo neleidžia! - pašiaušė savo tamsius plaukus, šviečiančius nuo prožektorių ir lazerių įvairiomis spalvomis.

- Na, jo.. Tai gal jau nori eiti dirbti, jei su mano drauge nesusipažinai? - atsigėriau savo balto vyno (vos nesumaišiau su “martiniu”), ir žvilgtelėjau į savo draugę.

- O negaliu su tavimi bendrauti? - nusišypsojo. - Juk tu dabar viena nebūsi. Jei nori gali atsisėsti ten prie baro, ir kol aš dirbsiu galėsim pasišnekėti. Ir man bus linksmiau, ir tau tai liūdna nebus. Tai kaio? - parodė su ranka link baro.

- Cha! Na gerai! Su tavimi bus geriau nei vienai. Žymiai geriau. - kaip duosiu į snukį tai Luisei!!! Mane vieną paliko. - O kur man atsisėsti? Čia tiek daug žmonių aš tau tik trukdysiu.

- Ne. Kur tau? Žiūrėk, kitoj pusėj pilna vietų.

- Nu gerai. - pradėjom eiti. - Žmogau, gal nori išgerti mano draugės “martinį”? Nes aš jo negersiu.

- Darbe gerti negaliu. Nebent po darbo.

- Tai kur man dėti dabar?

- Duok parduosiu! - nusijuokė. - Tikiuosi tu jo negėrei?

- Ne. Sakiau, kad aš tokių stiprių gėrimų negeriu. - padaviau stiklinę jam.

- Tai įdomu. Turėsi papasakoti, kodėl? - nuėjo už baro.

- Mhm. - atsisėdau ir gurkšelėjau vyno. Apsižvalgiau, o mano draugė dar su tuo nepažįstamuoju.

- Nenori su manimi bendrauti? - nuėjo prie alaus pilstytuvo su bokalu.

- Kodėl? Aš taip taigi nesakiau. - nustebusi ir vos neužspringusi prašukau, ir atsisukau jo pusėn.

- Na, žiūri į savo draugę. Galvojau, kad tau čia neįdomu. - pradėjo pilti vyną. - Pala, taigi aš dar nežinau tavo vardo. Tai koks jis?

Patiko (20)

Rodyk draugams

1 komentaras | “4 įrašas, nepažįstamas vyras”

  1.   sniege rašo:

    patiko…:D:D::D:D:D:D::D:D:D:D::D

Rašyk komentarą