BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

46 įrašas, juokai

- Nieko tokio, tegu bijo. - šyptelėjo viena aukšta mergina. Kiek pastovėjusi, priėjo prie Gabrieliaus ir jį apsikabino. Jis ją taip pat.  - Vis dėlto, Paulai, parvešk ją… Mums kalyčių nereikia. - sukikeno ir paskui ją ta kita. Pažiūrėjau į Šarlotę. Ji nieko nesakė ir nusisuko nuo manęs. Na ką gi… Einu namo… Pff, neįmanoma.

- Aš nenoriu išvažiuot, - užsispyriau. Paulas pažiūrėjo į mane išsprogintomis akimis.

- Niekam tavo norai neįdomūs. - rūsčiai atsakė juodaplaukė.

- Važiuojam, Mel. Nueisim į kavinę, - prašė manęs Paulas.

- Kodėl turėčiau. Aš liksiu čia, - suspaudžiau kumsčius. Pasijaučiau kaip mažas vaikas.

- Ne tavo reikalai, panele, - pašaipi Juodaplaukė. Tuoj liks ne juodaplaukė, o plikagalvė. Pasistengiau labai supykt ir pajaučiau, kad mano akutės vėl pradėjo degti. Juodaplaukė net nesukrutėjo, na, taip ir tikėjausi. - Oj, tik nerodyk savo galių, kalyte. Eik greičiau man reikia pašnekėti. Paulai, neškis tu iš čia ją, jau užkniso.

- Uch, taigi tave galima užknisti? Kaip įdomu… - žvilgtelėjau į Gabrielių. Galiu sakyti, kad pavirtus stichvilke, pasidarau žymiai drąsesnė ir irzlesnė. Priėjau prie staliuko ir ant staliuko pamačiau saldainių Skittles, pasėmiau jų ranka ir po vieną dėjausi į burną. Visi aplink mane buvę vampyrai buvo, kaip įbesti. - Kas jums į užpakalius rastigalius sukišo? - sukikenau, bet visi aplinkui dar labiau įsitempė. Sučepsėjau, o akys vis dar degė. - Gerai, Paulai, tai kur yra telikas? - jis atsisuko į mane. Pagaliau kažkas pajudėjo.

- Einam parodysiu, kur jis yra. - stūmė mane iš nugaros į kitą kambarį, vėliau laiptais į viršų ir tikriausiai į jo kambarį. Uždarė paskui save duris. - Ką tu ten dirbai? Geriau būtume važiavę kitur. - piktas kreipėsi į mane. Akys jau buvo seniai atšalusios ir žiūrėjo į jį. Jis gražiai atrodo kaip pyksta. Šyptelėjau. - Ko čia šypsais? Aš rimtai tavęs klausiu. - Pradėjau juoktis. Išvis susinervino.

- Gerai gerai, sorry, tu nemoki pykti, - vėl sukikenau, nors jam, man atrodo, nebuvo juokinga. Truputį surimtėjau. - Klausyk, o kodėl jūs visi jos bijot? Kažkokia mėmė, - pagriebiau mažą pagalvėlę nuo lovos ir užsikėliau ant lovos kojas. Paulas pastovėjęs prisėdo šalia manęs ir nusišypsojo šilta šypsena.

- Ji baisi. - nusijuokiau. - Ne, rimtai. Prie jos visada baisu ji labai stipri, nes jau daug amžių gyvena. Jos pagalbininkės - Šarlotė ir Sabina - dar visai jaunos. Ir ji yra įsimylėjusi Gabrielių. - šyptelėjo.

- O, tai įdomu. Bet man jau atsibodo ta Juodaplaukė. Kokius dalykus gali padaryti su savo galiom? - prisislinkau prie jo arčiau.

- Galiu kutenti neliesdamas. - išsišiepė. Ir pajutau, kaip per mano kūną bėgioja kažkokie vabaliukai ar kas, bet žiauriai kuteno. Pradėjau raitytis ir garsiai juoktis. Netyčia įspyriau jam į petį.

- Oj, atsiprašau! Ojjj, baik! Mirsiu!!!! - prasidėjo žvengimo ataka ir iš jo pusės. Jis žiaurus žiaurus kankintojas. Jam kanclerį dirbti.

- O kodėl? Tai taip smagu, pažiūrėk. - ir dar labiau pradėjo mane kutenti. Vos neuždusau, bet jis sustojo. - Smagu, ar ne?

- Iš pradžių gal, bet paskui tai žudo. - sukikenau ir atsilenkiau vėl prie jo. - O žinai ką aš galiu? - jis prislinko taip arti, kad mūsų nosys beveik lietėsi. Hmmm, sumišau. - Ogi nežinau… -sukikenau. Jis taip pat.

- Žinai, tu gera draugė… - užsižiūrėjau į jo arti esančias lūpas ir negirdėjau ką jis ten dar šnekėjo. Tik slinkau ir slikau arčiau jo, bet jis traukėsi nuo manęs, kol pasiekė sieną ir ją palietė su nugara. Aš jau buvau palinkusi virš jo ir žiūrėjau į jo lūpas. Jos labai gražios formos… - Žinai, gal nereikėtų… Melisa…

Patiko (20)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “46 įrašas, juokai”

 1.   wile rašo:

  Dar ir kaip reiketu!

 2.   eglal3 rašo:

  ;DDD

 3.   sniege rašo:

  LB patiko :)

 4.   agnieskablogaslt rašo:

  Tikrai labai patiko, ten kai Mel pavarė ant tos juodaplaukės :D

Rašyk komentarą