BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

52 įrašas, Bijau, kad galiu užminti…

Pribėgau prie Kamilės. Nieko ten jau daug neatsitiko. Paulas nubėgo į mašiną. Po kelių sekundžių jau stovėjo šalia manęs ir davė tvarstį. Aš apvyniojau juo Kam koją ir padėjau jai atsistoti.

- Nieko čia baisaus. - šyptelėjo.

- Žinau, bet matai, jie alergiški kraaujui, - parodžiau į Paulą ir Gabrielių. Jie susižvalgė ir dėjo žvengt. Aš patrypiau koja. Jie nustojo ir tvardėsi. Nejaugi jie nori, kad pasakyčiau Kamilei, kas jie ištikrųjų tokie. Kamilė tik prunkštelėjo. Tiems dviems nusivaipiau ir paskui Kamilę atsisėdau ant galinės mašinos sėdinės.

Kai parvažiavom, aš atsisveikinau ir nuėjau į vidų, aišku, kartu temdamasi Kamilę.

Aštuonioliktasis skyrius

Kitą rytą anksti susiruošėm ir išvažiavom iš Gilfordo į Birmingamą. Šiandien ne mane vertė iš lovos, bet aš turėjau versti iš lovos Kamilę. Matyt, buvo nusikalusi.

Koja jau nebeskaudėjo ir nekraujavo.

Kai Kamilei padėjau susitvarkyti su koja ir su tuo krauju, man kilo klausimas. Kodėl man nesinorėjo jos kraujo? Taigi praeitą sykį aš išgėriau VISĄ stirną.

Važiuojant galvojau apie Gabrielių ir jo pasakytus žodžius man. Jeigu aš jam patinku tai… tai yra puiku. Tačiau viena problema yra - Juodaplaukė. Jos visi bijo, paklūsta… man nėra galimybių net pabendrauti prie jos su Gabrieliu. Bet aš - nebūčiau aš, jei nepaklūsčiau jos taisyklėms, ar ne? ;D

Kai nustojau apie tai galvoti, jau buvome 50 km nuo Kamilės namų. Ji sau saldžiai miegojo, O aš lėkiau 120 km/h greičiu. Buvo nuostabu. Ką daugiau begali pasakyti… Kaži kiek aš kojomis galiu išbėgti. Mmmm.. Neįsivaizduoju. Štai ką pasakysiu, ir tai bus visiška teisybė.

Sulėtinus iki 50km/h, įvažiavau į kažkokį mažą kaimelį. Jis senoviškas, žmonių nedaug. Na, tiesą pasakius, dar nei vieno nemačiau. Čia labai niūru. Kai privažiavau kažkokį restoranėlį, pamaniau, kad būtų neblogai užvalgyti.

Pažadinusi Kamilę išlipau iš mašinos, o pažvelgusi į ją išsigandau. Ji buvo terlina, kaip išmirkyta tešlose. O dar ryte nusiploviau! Gal panašėju į berniuką? Ne, bet tikrai mėgstu mašinas. O dabar ir esu viena iš jų. Tik - žudymo.

Taigi nuėjome į restoranėlį. Jis - tamsus ir nelabai jaukus. kamilė keistai apsižvalgė paskui atsiduso ir atsisėdo ant pirmos pasitaikiusios kėdės, prie pirmo pasitaikiusio stalo. Aš atsisėdau šalia. Nelabai geros atmosferos vietą parinkau. Prie baro stovėjo senukas su cigaru iškirmijusiuose dantyse, ir negailėdamas ją trūkčiojo. Aš ištiesiau ranką jį pasikviesti.

- Tuoj gi ateisiu, ko čia tampaisi? - ką?

- Atsiprašau, ką jūs pasakėt?

- Tą ką girdėjai, miestiete, čia nieks rankų netampo, kad ateičiau, o laukia. - pradėjo eiti link mūsų. Dabar jis man atrodė žymiai mažesnis nei už prekystėlio. Gal ant kokių laiptukų pasilipa. Kamilė spardė stalą ir žvalgėsi po Kuklų restoraną. - nespardyk čia. Taug al su nervais blogai? - jis pasižiūrėjo į ją iš arčiau, nes jau buvo šalia mūsų. Kamilė atsistojo. Pradėjau nesuvaldomai juotis. Neįsivazduojat, kaip visa tai  atrodo. Pusė Kamilės atsirado šalia jos ir siekė jai aukščiau nei klubų. Jis toks mažutis. Aišku, žinau, kad negalima juoktis. Bet aš gi nesišaipau.

- Jum pačiam gal blogai? Ko jūs čia šūkaliojat? Kaip pastebėjau, - apsižvalgė. - pas jus niekas neina, ir dabar supratau kodėl. - nusijuokė. Senukas paraudo, žinoma, iš pykčio. - Ir mes dar norėjome pas jus pavalgyti… Einam, Mel, iš čia. Bijau užminti ant ko nors. - pradėjom žvengti. Žvengdama pro duris žengiau ir pasakiau:

- Atsiprašau, bet tai taip juokinga, - tai pasakiau “miestietės” akcentu. Nors net neįsivaizduoju, ar toks yra.

Patiko (23)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “52 įrašas, Bijau, kad galiu užminti…”

 1.   zivile rašo:

  idek dar viena….

 2.   lilyte11 rašo:

  Dar!!!!

 3.   emmer rašo:

  Writing good, i liked your article, I hope you could write more something like this article.
  Each pair of Air Nax Shoes are designed with the intention to produce, can provide you with incredible comfort, let you enjoy each day, you spent every penny is valuable. Do not hesitate to come and buy.
  I hope you can every day have a good mood.

 4.   darkness rašo:

  Dar dar dar… Dar noriu.. :)

 5.   Saully.* rašo:

  Kada dar? ; s

Rašyk komentarą