BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

55 įrašas, maudynės

- Ir kodėl taip visada nutinka.. - kai atsipeikėjo susimąstė jis ri nusisuko į langą.

- Kas atsistinka? - susidomėjau ir nurijau seiles.

- Na, visi spoksojimai ir t.t. - šyptelėjo. - Na, nesakau, kad man tai nepatinka, bet taikartais erzina.

- Tai nereikia vaikščioti skylėtais marškiniais pas merginas, kai tavo… na, visi tie, - parodžiau su pirštu į jo krūtinę. - Matosi.

- Nu šiaip tai, kai tik sužinojau, kad tu išvažiavai, pradėjau bėgti link čia. O, žinai gi, miškuose pilna aštrių šakų… Na, ir sudraskė mano drabužius. - prunkštelėjo. - Vis dėlto, iš tavęs nesitikėjau tokios reakcijos.

- Kokios?

- Dėl Paulo. MAn jis visai į jokį gėjų nepanašus. Iš kur ištraukei? - nusijuokė ir atsistojo nuo lovos.

- Nu jis vis apie tas spalvas ir visokius kitus dalyku… NA, bet aš vistiek jau žinau, kad jis tikrai ne gėjus. - nusisukau į spintą ir ištraukiau šviesius džinsus ir geltoną maikutę. - Am. Gal tau reikėtų persirengti? - šyptelėjau pažiūrėjusi į jo akis.

- Na, būtų neblogai. Ką duosi? - priėjo arčiau manęs. Nors aš ir norėjau jo artumo, man buvo keistai gėda, net nežinau dėl ko. Aš jam nespėjus manęs paliesti išlindau per mus skiriantį tarpą į vonią. Rengdamasi kalbėjau: - mano brolis panašaus sudėjimo, kaip tu. Einu pažiūrėsiu jo drabužių. - išlindau iš vonios šviežiais ir švariais rūbais. Gabius nuostabai nusišypsojo, kad man net kojos pradėjo linkti. Bet šiaip taip susitvardžiau ir ramstydamasi į sienas išėjau iš savo kambario. Uždariau duris. Atsirėmusi į sieną ir padėjusi ranką ant širdies, dešimt kartų giliai įkvėpiau ir iškvėpiau. Po to nužingsniavau į Saimio kambarį. Jis knarkė kaip dramblys, ir išvis nieko negirdėjo, kai kuičiausi po jo spintą. Radau juodus megstinį ir mėlynus džinsus. Bus gerai…

- Nu va, imk…. - jo nebuvo mano kambaryje. Tačiau netrukus išgirdau, kaip iš dušo sklido niūniavimas. Nepajautusi nusijuokiau ir pakabinusi rūbus antpakabos, uždėjau juos ant durų rankenos. Jis niūniuodavo tai garsiau tai silpniau. Bet visada labai užsidegęs. KArtais dar būdavo ir bugnų partijos : bum bum, kabarkšt, jėėė. Nu žodžiu, dažydamasi vos neišsidūriau akių, kai užeidavo tokie pastygavimai.

Po kokių 30 minučių jis pasiėmė rūbus, na, mačiau tik jo stiprią ranką ieškančią rūbų. Po dar kelių minučių jis išėjo iš vonios. Plaukai šlapi, o rūbai jam tiko kuo puikiausiai.

- Hmm, dėkui už rūbus. Puikiai moki parinkti, - pasiražė.

- Puikiai moki niūmiuoti, - nusijuokiau.

- Och, maniau, kad niekas negirdėjo, - akyse žaižaravo kibirkštys. Tai gražu.

- Užmiršai, kad aš antgamtiška būtybė? - atsistojau ir užsidėjau aukštakulnius. - Pasiruošęs?

- Kur? - jis nustebo.

- Važiuojam pas mano draugę Po, - priėjau prie jo, bet neliečiau. NA, bandžiau flirtuoti, bet tikriausiai to nelabai moku. - Ji nori, kad aš pas ją atvažiuočiau, - jo veidas persikreipė. - Na, jei nenori, tai gali likti čia arba bėgti namo, bet aš vykstu. - išėjau iš savo kambario. Jis tikriausiai tikėjosi, kad liksiu su juo, bet aš turėjau jam parodyti savo nepriklausomybę.

Kai užvedžiau mašiną Gabius atsidarė mašinos duris.

- Nu gerai, aš irgi važiuosiu, - nelaimingas įsėdo į automobiliuką.

- Tai va, vistiek atėjai, - nusijokiau. - Čia visai netoli, ir nebijok neužsimuši, - paspaudžiau greičio pėdalą ir pasukau į gatvės vidurį.

- Taip ir aną kartą sakei, prunkštelėjo. - Beje, man neįmanoma užsimušti, - nusijuokė, vėliau surimtėjo, ir žvelgė į kelią.

Patiko (23)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “55 įrašas, maudynės”

 1.   sniege rašo:

  patiko :)
  +1
  LAUKiu dar :))))

 2.   GuTė ;** DeViL ;** rašo:

  Patiko labai
  Blemba lydžiausi įsivaizduodama kaip kokie garsai turėjo sklist iš dušo ;DD
  Laukiu dar labai ;]]

 3.   darkness rašo:

  Nu aš ir žiauriai prisijuokiau įsivaizduoju, kaip viskas turėjo atrodyt.. :DD

  Labai patiko, nuostabu kaip visada :) 10 balų.. :)

 4.   eglal3 rašo:

  Dekui labai…

Rašyk komentarą