BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

58 įrašas, užpuolimas

Gabrieliaus vietomis paraudonuodavo, o jo rankos stipriai spaudė gyvastį iš ten to nelaimėlio. Aš supratau, ką jis darė - maitinosi. Man buvo jo gaila. Pradėjau lėtai eiti link Gabiaus, tačiau jis pradėjo visas tirtėti ir lėtai atsistojęs atsisuko į mane. Per mane perėjo šiurpulys. Juk jis man nieko nedarys? Ar darys? Aš jo vistiek nebijojau, nors ir girdėjau jo urzgimą ir neįtikėtinai žalias tviskančias akis. Jis visai nepanašus į tą Gabrielių, kurį aš pažįstu.

- Gabrieliau, čia tu? - nedrąsiai paklausiau, nors ir tiksliai žinojau, kad ten jis. Tačiau jokio atsakymo.

Sustojau ir pažvelgiau jo veidan. Mano akys slydo jo akimis, skruostais ir pagaliau burna. Ji buvo mažumėlę kruvina ir pravira, o jos viduje tviskėjo baltos iltys. Beveik tokios pačios, kurios mane užpuolė prieš daugybę metų. Mano kūnas užsidegė. Akys pradėjo degti lyg pranešdamos apie pavojų. Žengiau žingsnį atgal, o Gabrielius pradėjo eiti arčiau manęs. Mano širdis pradėjo dundėti mano krūtinėje, dar niekada nebuvau taip susijaudinusi ir išsigandusi? Nejaugi jis mane baugina? Taip, taip ir yra. Jis ne Gabrielius, o žudikas, kuris, jaučiu, nori mane nužudyti.

- Žinai, tu skaniai kvepi, Melisa. Ypač dabar, kai manęs bijai, - baisiai sukikeno. Jis gal apsėstas? Pajaučiau, kaip mano kūnas pradėjo virsti į stichvilkę. Tikriausiai ja pavirstu, kai būnu susijaudinusi ir pajaučiu grėsmę. MAno iltys pradėjo remtis į mano apatinius dantis, tad man reikėjo prasižioti. Kai tai padariau, Gabrielius klastingai šyptelėjo. - Taigi man grasini? - sukikeno. Kas jam? Pažiūrėjau į jo akis, mačiau savas, kurios buvo sumišusios ir liepsnojančios. - Žinai, tu labai keista. Kodėl tavo akys dega, o ne banguoja, a? - Jaučiau, kaip iš mano pirštų galiukų išeina liepnos kartu su nagais. Gyliai įkvėpiau ir užsimerkiau, o  atsimerkusi jo nebemačiau. Kur jis? Norėjau apsižvalgyti, bet pajaučiau alsavimą sau už nugaros. - Nori pabėgti, degtuk? - paglostė mano kalką savo šalta ranka, per mane perėjo elektra. Jis labai greitai atsistojo keliais metrais toliau priešais mane.

- Kas tau Gabrieliau? - vis dar nesuprantu.

- O ką nematai? Tu man sutrukdei pietus, nors buvo juos visai nesunku pasigauti, - nusijuokė. - Aš noriu išbandyti tavo jėgas, Melisa. - nusijuokė.

- Aš galiu išeiti, gali pabaigti, - pasisukau į pusę iš kurios atėjau. Žengiau žingsnį.

- Neik, - sušaukė.

- Kodėl? - žengiaau kitą.

- Neik sakau, - dar garsiau sušaukė, nors aš ir taip puikiai girdžiu. Gal jis jau atsigavo? Atsisukau jo pusėn ir pamačiau į mane skriejantį kūną su aštriais dantimis. Nežinojau, ką daryti, bet mano instinktai tai puikiai žinojo. Kūnas įsitempė ir visa pradėjau degti. Pritūpiau ir laukiau, kada jis priskris arčiau. Visiškai apie nieką negalvojau, tik ištiesiau rankos ir leidau savo nagams susmigti į Gabrieliaus krūtinę…

Labai stengiausi parašyti taip, kad jūs visa tai įsivaizduotumtėt… ;)
TAi ar pavyko? ;)**
Eglalė

Patiko (21)

Rodyk draugams

komentarai (6) | “58 įrašas, užpuolimas”

 1.   zivile rašo:

  prasau ikelk dar viena siandien…..

 2.   wile rašo:

  Manau pavyko ;)))

 3.   darkness rašo:

  Žiauriai patiko…

  Tau tikrai pavyko, nes aš viską labai puikiai įsivaizdavau, net su pačiomis smulkiausiomis detalėmis.. :)

 4.   Saully.* rašo:

  Kada dar? ; s
  Ir lbai patiko.

 5.   Rene rašo:

  Very happy to visit your site, you write well, pictures are nice, look forward to your next article.
  Each pair of Air Nax Shoes are designed with the intention to produce, can provide you with incredible comfort, let you enjoy each day, you spent every penny is valuable. Do not hesitate to come and buy.
  Happy every day!

 6.   sapnuprincese rašo:

  labai patiko. Istorija unreal.

Rašyk komentarą